Jak můžete pomoci

Děkujeme za jakoukoliv vaši podporu a pomoc. Existuje mnoho způsobů, jak můžete NEJEN SRDCEM pomáhat psům společně s námi. Každá pomoc se počítá, na velikosti přece nezáleží!

SRDCAŘI,

–       finanční prostředky zasílejte na náš účet 9519013001/5500 nebo na sbírkový účet pro canisterapeutické pejsky 9518985052/5500
–       věnujte potřeby pro psy (deky, pelíšky, obojky, čistící prostředky aj.) – stačí se předem domluvit přes email info@nejensrdcem.cz
–       staňte se dobrovolníky a pomáhejte společně s námi konkrétním azylům nebo útulkům (fyzické práce, venčení,  sdílení inzerátů psů k adopci, dočasná péče pro psy aj.), stačí nám napsat na email info@nejensrdcem.cz

–       kupujte naše produkty na eshopu NEJEN SRDCEM a přispějte tak na opuštěné a týrané pejsky, nebo na potřeby zařízení, ve kterém se nacházejí

–      nakupujte online přes GIVT.cz – internetový projekt podporující neziskové organizace. Stačí  proklik na váš oblíbený obchod z jejich stránek a část peněz z vaší útraty putuje právě k organizaci, kterou vyberete.

 

  • Uvítáme sponzorství např. výrobou tištěných propagačních materiálů a předmětů, výrobou/koupí pokladniček pro veřejné sbírky
  • Pomáhat můžete i formou sociálního marketingu, umístěním našeho loga na vašich webových stránkách, na akcích, které pořádáte. Skvělé bude, když nám umožníte pořádání veřejné sbírky na vašich akcích (např. vybíráním příspěvků do kasiček)
  • Máte blog, jste youtubeři, grafici, markeťáci? Můžete nám pomoci s propagací, vymyslíme jak!

 

Napadá vás cokoli dalšího? Chcete s námi pomáhat i jinak? Návrhy na spolupráci vřele vítáme 🙂

 

Staňte se i Vy SRDCAŘEM a pomáhejte s námi!

 

Finanční dar si můžete odečíst z daní. Jak to funguje?

  • Fyzická osoba : Základní podmínkou, abyste mohli daňový odpočet uplatnit, je, že celková výše darů, které jste poskytli v daném zdaňovacím období, dosáhla alespoň tisícikoruny nebo přesáhla dvě procenta vašeho původního daňového základu. V úhrnu lze odečíst maximálně 10 % ze základu daně (§ 15 odst. 5 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu).
  • Právnická osoba : Od základu daně si lze odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň dva tisíce korun. V úhrnu lze odečíst maximálně 5 % z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou zřízeni za účelem podnikání (§ 20 odst. 8 a § 34 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu).

Darovací smlouvu vám vystavíme ihned po připsání peněz na účet.