O nás

VIZE

Cílem naší činnosti je pomáhat NEJEN SRDCEM psím útulkům, azylům a karanténním stanicím.

Podporujeme programy umisťující psy k novým majitelům, programy proti týrání psů nebo aktivity bojující proti množírnám.

Angažujeme se v oblasti terapie a léčení nejen týraných psů, ale také lidí (výcvik canisterapeutických psů).

V budoucnosti bychom se chtěli věnovat poskytování konzultací v oblasti kynologie, pořádání přednášek a kurzů, plánujeme podporovat výcviky vodících psů.

Připravujeme pořádání charitativních akcí – sportovních, kulturních a společenských, jejichž výtěžek bude poukázán na konkrétní projekty NF NEJEN SRDCEM.

Denisa Jurtin- zakladatelka fondu

K myšlence založit nadační fond NEJEN SRDCEM mě přivedla láska ke psům. I když nemám dlouholeté zkušenosti jako jiné nadační fondy, snažím se získávat rady a zkušenosti od jiných, a podporuji útulky a azyly, kterým důvěřuji. Důvěra a transparentnost jsou pro mě hodnoty, na kterých stavím náš vztah jak s každým dárcem, tak i s ostatními neziskovými organizacemi, s nimiž udržuji pravidelný osobní kontakt.

Důvěra je alfou a omegou vztahu mezi psem a člověkem, já k ní přidávám také SRDCE.

Něco o mně: „Od malička se zajímám o psy, ale až před sedmi lety jsem si konečně mohla svého vlastního pořídit. Mým parťákem se stal jack russel teriér Deddy a tomu jsem pak pořídila bráchu amerického buldoka Sama. Deddy však bohužel podlehnul svému autoimunitnímu onemocnění  a už není mezi námi…Naším novým parťákem se stal opět jack russel teriér Charlie.  Svým psům jsem vždy dávala maximum lásky a péče. Je mi moc líto, že spoustě pejskům se takové péče nedostává. Nejraději bych si všechny opuštěné a týrané pejsky vzala domů, což bohužel nejde, tak jsem se snažila najít jinou cestu, jak pomoci. Ve spolupráci s jinými nadačními fondy jsem začala pořádat veřejné sbírky na kulturních akcích. Po roce spolupráce s neziskovými organizacemi jsem se rozhodla založit vlastní nadační fond a tím jsem si splnila svůj největší sen – pomáhat těm, které miluji nejvíce. Loni se mi narodil syn Sebastian, který se pomalu stává naším dalším pomocníkem. “

NAŠI PATRONI:

Diana Kobzanová a Bibi

„Podpořit dobrou věc a spojit to s něčím, co je mému srdci blízké, mi přijde naprosto přirozené. „NEJEN SRDCEM“ podporuje útulky, výcvik psů pro nevidomé a organizace pro nemocné pejsky. Sama vím, jak je těžké, když vám odejde pejsek, který je už vlastně součástí vaší rodiny. Proto jsem se bez váhání stala hrdou patronkou Nadačního fondu NEJEN SRDCEM,“ říká Diana Kobzanová, patronka nadačního fondu NEJEN SRDCEM.

Sam-americký buldok

Charles- jack russel teriér

Deddy, náš andělský patron Jack russel teriéra, který bohužel podlehnul svým nevyléčitelným nemocem a odešel v mladém věku…vždy bude v naších srdcích a součástí našeho týmu.